svētdiena, 2016. gada 24. aprīlis

Pavasara 2016 must haves

Sveiki!
Katram gadalaikam ir savs noskaņojums un savas vajadzības. Šodien parādīšu tos produktus, bez kuriem mans pavasaris nav pavasaris un kurus es lietoju un turpināšu lietot savā ikdienā līdz vasarai:).
    Pagarinoša tuša, kura nedod dramatisko efektu - pavasarī man patīk, kad skropstas ir pagarinātas un apjoms ir neliels. Es izvēlos MaxFactor Velvet Volume, jo uz manām skropstām tā dod dabisku efektu. 

    Viegls tonālais krēms - manā gadījumā šis ir mans iecienītais Chanel Vitalumiere Aqua. Kad sāk palikt karsti, ir īpaši svarīgi, lai tonālais būtu nejūtams uz sejas. Izmantoju arī vieglo konsileri no MaxFactor, lai papildus nomaskētu nepilnības.

    Košas lūpu krāsas vai spīdumi - man visvairāk patīk MaxFactor Lipfinity vai Colour Elixir, jo tas mitrina lūpas un tām ir laba pigmentācija un noturība. L'Oreal Color Riche lūpu krāsas ir ne tik mitrinošas, bet šis tonis man arī ļoti patīk. Bourjois Velvet lūpu krāsa ir tām dienām, kad gribas kaut ko matēto :). Spīdumi man patīk mazāk, bet ar prieku lietoju Juicy Shaker no Lancome.

    Persiku toņa vaigu sārtums - persiku un korāļu toņi ir mani favorīti! Iepriekš man bija oranžs vaigu sārtums no Essence, bet tagad es sapratu, ka mani neapmierina tā kvalitāte un iegādājos sev citu no Kanebo Sensai tonī CH 05.

    Maigo toņu acu ēnas - man tika uzdāvināta MaxFactor Masterpiece Nude Palette tonī 03 Rose Nudes, kurai ir izcila pigmentācija un kvalitāte. Ēnas turas visu dienu, nebirst un viegli pludinās. Diemžēl šī paletīte nebūs pieejama Latvijā, bet, ja ir iespēja kādā citā valstī viņu iegadāties, tad noteikti iesaku!

Un kādi ir jūsu pavasara must haves?

1 komentārs:

  1. Bourjois laku mēģināju gan tikai vienu reizi, bet man patika :)

    Pavisam negaidīti šajā pavasarī esmu sākusi nēsāt tumšas lūpu krāsas kā kontrastu ar gaišu apģērbu, tāpēc tas laikam ir mans šī pavasara top trends. Metu acis uz NYX Transylvania :))

    AtbildētDzēst